The girl

Cały świat jest złożony z ludzi. To my go bu­duje­my, my jes­teśmy światem. Jes­teśmy drze­wami, morzem, niebem i oceanem. Jes­teśmy chmu­rami, słońcem i księżycem. Możemy być wszys­tkim, jeżeli te­go zap­ragniemy. Pew­ne­go dnia, spot­kałam dziew­czynkę. Dziew­czynkę ze świata marzeń, na której twarzy zaw­sze wid­niał uśmiech, która codzien­nie do­tykała gwiazd swoimi ręka­mi, która biegła po tęczy do szczęścia, która nie przes­ta­wała wpat­ry­wać się w chmu­ry, w których widziała piękno. Dziew­czynkę, której oczy nig­dy nie gasły i dla której wszys­tko było możli­we.  Połowa każde­go człowieka jest ciem­na, a dru­ga połowa jas­na. Wszys­cy ma­my dwie połówki i to od nas za­leży, którą z nich ujaw­niamy. Dla­tego świat ma różne ko­lory. Przez ludzi, którzy go bu­dują. Widziałam tę dziew­czynkę codzien­nie i dos­trze­gałam je­dynie jej jasną stronę. Nie widziałam, że uśmiech był tyl­ko gry­masem na jej twarzy, że świat, z które­go pochodziła był pełen fałszu, że nocą pragnęła zga­sić każdą z ty­siąca gwiazd. Nie zo­baczyłam, że pat­rzyła na chmu­ry i chciała, żeby spadł deszcz, że jej oczy is­krzyły niena­wiścią. A w końcu, nie zauważyłam, że ta dziew­czyn­ka zbu­dowa­na była ze skruszo­nych ka­wałków czar­nej por­ce­lany. Jes­teśmy ludźmi. Tworzy­my świat i widzi­my go ta­kim, ja­kim chce­my go zo­baczyć. Wy­piera­my prawdę, omi­jamy fałszer­stwo, wy­biera­my życie w kłam­stwie, wy­biera­my tyl­ko jasną stronę. Stanęłam z bo­ku. Po­pat­rzyłam na tę dziew­czynkę i mo­je oczy zo­baczyły, że tak nap­rawdę nig­dy jej na mnie nie za­leżało. Mo­je ser­ce poczuło, ile ran mi za­dała. Mo­ja dusza do­wie­działa się, ile jej części mi zab­rała.  Zo­baczyłam jej dwie połowy i zno­wu jej wy­baczyłam. Jes­tem zbyt słaba, by zos­tać bez niej sa­ma. Bez dziew­czyn­ki, która na zaw­sze zmieniła mo­je życie.

 | Kurtka - KLIK | Bluzka - CNDIRECT.COM | Bransoletka - KLIK | Kolczyki - KLIK | Buty - Nike | 

Jakiś czas temu moja najlepsza przyjaciółka wyjechała do Anglii, co obie nadal bardzo przeżywamy. Całe szczęście do października nie zostało już tak wiele. Mimo to bardzo tęsknię i nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. Przez Internet to nie to samo! Mamy jednak swoje naszyjniki przyjaźni, które przypominają nam o sobie nawzajem. Nie jest to jednak typowa biżuteria, na której pisze "Best Friends". Wy też na pewno macie przyjaciółki, z którymi wyzywacie się od głupich, tępych dzid czy innych, równie ciekawych słów. Razem z moją Frajerką nosimy zawieszki w kształcie złamanej połówki serca z napisem "Best Bitchies". I to nam odpowiada! Zresztą, zobaczcie sami.

| Naszyjnik - KLIK |

27 komentarzy:

 1. Tak jak napisałaś "możemy być wszystkim" tylko trzeba tego chcieć! Mam nadzieję, że spotkacie się w październiku z przyjaciółką i nie zabraknie Wam czasu na rozmowy!
  outdisturb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość z nas tworzy swoją osobowość, a właściwie dwie - jedną na pokaz innym, drugą dla siebie. Cieszę się, że przeczytałaś! <3

   Usuń
 2. Świetnie napisane, pozdrawiam! :)
  http://healthyjuliy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ślicznie wyglądasz i masz piękne włosy, linki kliknięte - romwe, cndirect, yoins, newchic :)
  Pomożesz i mnie ?
  http://rzetelne-recenzje.blogspot.com/2016/06/przygotowanie-do-lata-z-shein-i-kilka.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz i za kliknięcia. Z przyjemnością Ci pomogę :) ♥

   Usuń
 4. Wow! Świetnie napisany post, aż się miło czyta ! I zgodzę się z Tobą w 100% to my budujemy świat i to my wybieramy jak będzie wyglądać nasze życie. Piękne zdjęcia!

  Pozdrawiam cieplutko :*
  Zapraszam w wolnej chwili http://paulina-juni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam więc częściej! ☻♥♥

   Usuń
 5. Haha fajne naszyjniki. Ja z moją przyjaciółką mamy też takie wisiorki tylko że z innym napisem :D
  Super post jak i zdjęcia :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo fajna sprawa dla przyjaciół - dobrze wygląda i przypomina o tej drugiej Frajerce, haha :)

   Usuń
 6. Śliczne zdjęcia! Wyglądasz super! :)
  Zapraszam: http://allixaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Mądry post :)
  Bardzo ładne zdjęcia i świetny naszyjnik! *-*

  Pozdrawiam.
  http://angelikabien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny tekst i cudowne zdjęcia! :) Akurat jeśli chodzi o naszyjnik to bardzo mi się on podoba, best friends to po prostu za słabe określenie.
  Pozdrawiam! http://nawiedzonadroga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, dla nas trzeba było totalny level up, haha :D

   Usuń
 9. Mega śliczne te naszyjniki- a na pewno kreatywne, i nie oklepane :) Masz rację, możemy być wszystkim. Tylko musimy tego po prostu bardzo chcieć, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Cała moja filozofia Barbie polegała na tym, że poprzez zabawę lalką dziewczynka może być, kim chce. Barbie zawsze symbolizowała, że kobieta ma wybór". - w życiu tak samo, bo to od nas zależy jak ono będzie wyglądało :)

   Usuń
 10. Poklikane :) piękne są te rzeczy :) haha mega jest ten łancuszek :D nie każdy odważyłby się taki nosić :D pozdrawiam cię ciepło i obserwuje :)
  pozdrawiam!

  claudiyye.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetnie napisane! Ja niestety już nie mam takiej przyjaciółki. Mam nadzieję, że szybko się spotkacie! :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem przekonana, że znalezienie nowego i dobrego przyjaciela to kwestia czasu. Sama zakończylam jedną przyjaźń po 12 latach znajomości. Załowałam na początku - teraz wiem, że niepotrzebnie, bo mam najwspanialszych przyjaciół na świecie, dla których to JA jestem ważna :)
   'jeśli ktoś przestał być przyjacielem - nigdy nim nie był'.

   Usuń
 12. Lovely. Thanks for sharing!

  ** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  BEAUTYEDITER.COM
  INSTAGRAM @BEAUTYEDITER

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękny tekst.:)
  A co do przyjaciółki zanim się obejrzysz to będzie juz pazdzienik i zaraz znów się zobaczycie.:)

  OdpowiedzUsuń
 14. pięknie wyglądasz, śliczne kolczki:*

  OdpowiedzUsuń
 15. Zazdroszczę włosów :) Stylizacja też śliczna :D

  Pozdrowionka,
  Smiley
  https://www.facebook.com/SmileyProjectPL/

  OdpowiedzUsuń


~Proszę, abyś zostawił w komentarzu adres swojego bloga. Łatwiej jest mi go skopiować, niż klikać w Twój profil. Jest to dla mnie większa wygoda ♥ :)