"Friends"

Masz przy so­bie ty­lu ludzi. Na­zywasz ich "przy­jaciele", spo­tykasz się z ni­mi, pi­jesz, ba­wisz korzys­tasz z życia pełny­mi garściami, wszys­tkie naj­lep­sze wspom­nienia są po­wiąza­ne właśnie z ty­mi is­to­tami. Chodzi­cie na im­pre­zy, urządza­cie og­niska, wy­naj­mu­jecie dom­ki nad je­ziorem. Dużo roz­ma­wiacie, o wszys­tkim i o niczym, uwiel­biasz ich. Każde wasze wyjście przynosi nowe doświadczenia, przygody. Nie jesteś w stanie wyobrazić sobie wypadu na imprezę w innym towarzystwie, niż ich.

Tyl­ko dlacze­go pod­czas gdy szczęście zaczy­na prze­ciekać Ci przez pal­ce, a łez nie da się pow­strzymać, w mo­men­cie, w którym nie możesz spoj­rzeć so­bie w twarz, czu­jesz, że jes­teś sam? Sie­dzisz bez­radnie na łóżku i masz wrażanie, że bez­silność opa­nowu­je ciebie całego. Wiesz, że nie masz do ko­go się zwrócić. A prze­cież masz "przy­jaciół". Znasz to? 

| Bolerko - KLIK | Sweter - no name | Płaszcz - KLIK |  

22 komentarze:

 1. Skądś to znam

  ________________________
  Minimalism style
  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. czasem wlasnie tak bywa, ze gdy kogos sie najbardziej potrzebuje to nie ma nikogo, ale do oceny kogos i obrabiania komus tylka to wszyscy sa pierwsi :| znam to :/ pozdrawiam cie serdecznie :***

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurde znam i to dość dobrze. Tylko w tym wszystkim znalazłam jedną osobę z pośród wielu przyjaciół która wysluchala mnie. Ale tak, to było by ciężko..
  Ej, śliczna jesteś!
  Pozdrawiam :*
  http://margarett-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, tak właśnie jest. Niby kogoś masz, bawisz się z tym kimś świetnie, ale jak przychodzą problemy, to ta osoba, która jeszcze niedawno była ci najbliższa na świecie, najukochańsza, bff i wgl ucieka i zostawi cię, a ty człowieku radź sobie sam!
  Ciekawy post i bardzo ładne zdjęcia!

  http://foreveryoungbelieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie to prawdziwe... dzisiaj ktoś zapewnia, że jest i będzie bez względu na wszystko, a następnego dnia śladu po nim nie ma. Oczywiście jeśli czegoś mu trzeba to gotów jest nawet kominem wejść, byle dostać to, czego potrzebuje. A gdy się rozczaruje to jeszcze ma pretensje: "Ej no, w końcu jesteśmy przyjaciółmi. Dlaczego nie chcesz mi pomóc?"
  Całe życie z idiotami :")
  niecoironicznie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. często tak jest, ludzie są kiedy widzą że mogą się bawić, niestety kiedy jesteś w bagnie odsuwają się, z jednej strony może to i dobre posunięcie ponieważ będzie czas kiedy zostaniemy sami i sami tez bedziemy musieli poradzić sobie ze swoimi problemami, ale warto mieć przyjaciela od serca. Zawsze przyjaciólki mi powtarzały 'przyjaźn to nie ilośc spędzonych godzin, ale zaufanie i wsparcie jakim się obdarzamy' ;) Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Często przyjaciół poznaje się w biedzie :) a cytat - mądry.

   Usuń
 7. Ale śliczna:* ładne zdjęcia;**
  napisałam do ciebie e-maila, będę wdzięczna za odpowiedź:c

  OdpowiedzUsuń
 8. Życiowe.. Gdy przychodza problemy nagle przyjaciół nie ma. Nie mozna na nikogo liczyć, bo przecież jest problem a oni problemów nie lubią..
  stylishalice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie jest mieć obok kogoś, kto nie oleje nas i naszych problemów :)

   Usuń
 9. Mimo iż mam bardzo dobrych przyjaciół jestem zbyt zamkniętą osobą, nie lubię rozmawiać o uczuciach i słabościach.

  http://1968basweca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


~Proszę, abyś zostawił w komentarzu adres swojego bloga. Łatwiej jest mi go skopiować, niż klikać w Twój profil. Jest to dla mnie większa wygoda ♥ :)