JOY

Pow­tarza­my, że dob­re życie to szczęśli­we życie. Dla jed­nych to spo­koj­na egzys­ten­cja w wiej­skim dom­ku z kochającą się rodziną, dla in­nych wie­czne im­pre­zy i roz­pusta. Każdy ma swo­je pla­ny, wiz­je na naj­lep­szą przyszłość. Jed­ni pat­rzą w przyszłość, in­ni żyją z dnia na dzień. Każdy na miarę swoich możli­wości i po­ziomu sza­leństwa. Jed­nak gdy za­pyta­sz siebie, tak na prawdę i szczerze, jak będzie brzmiała Two­ja od­po­wiedź na py­tanie "czy jes­teś szczęśli­wy?"?. Nikt nie mu­si znać od­po­wie­dzi, naj­ważniej­sze byś znał ją Ty i by brzmiała ona "tak". Nie ważne jaką drogą doj­dziesz do swo­jego szczęścia, pod wa­run­kiem, że ni­kogo w jej trak­cie nie krzyw­dzisz. To pod­sta­wowy wa­runek. Nie czyń dru­giemu, co To­bie niemiłe. Ty nic z te­go nie masz, a ktoś może być przez to nie­szczęśli­wy. Zdarzają się jed­nak ludzie, których to cie­szy. Sa­tys­fak­cjo­nuje ich czyjś upa­dek, pop­ra­wiając hu­mor w trak­cie leżenia i nieumiejętności wsta­nia. Za­miast po­kor­nie wy­ciągnąć dłoń z prośbą o po­moc, wolą chwy­tać za kos­tki i ściągać do swo­jego po­ziomu. Nic nie ro­bią oprócz niszcze­nia in­nych. Nie pot­ra­fiąc zna­leźć swo­jego szczęścia, burząc mos­ty, który­mi mog­li­by chodzić bu­dując ko­lej­ne. To tak pus­te i egois­tyczne. Ta­cy ludzie chy­ba nie pot­ra­fią zro­zumieć is­to­ty szczęścia. Dla­tego nig­dy nie za­pomi­naj o og­ro­mie siły, jaką może dać Ci praw­dzi­wa, dos­trze­gana w szczegółach i dro­biaz­gach ra­dość.

 | Bluza - KLIK |

17 komentarzy:

 1. No to tak jak w Polsce zazwyczaj bywa "jeśli ja nie mam, to czemu on ma to mieć", także myślę, że przez takich ludzi przemawia zazdrość, że ktoś potrafi sobie ułożyć życie i iść w określonym celu a on nie. I tylko czeka, aż ktoś się potknie aby podłożyć mu większe kłody pod nogi. Niestety, ale tak jest. Świetny wpis :-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa ta bluza ;-)
  Pewnie czytasz to kilkanaście razy p-od każdym postem, ale muszę to napisać: przecudnie długie włosy masz ;-)
  http://whocaresperfection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz! ♥
  Zgadzam się z Tobą, iż radość powinniśmy starać się czerpać zewsząd i nie oglądać się na to co mają inni, a czego nam brak :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Śliczny i bardzo kreatywny blog dziewczyny z pasją! <3
  Zaprosiłabym Cię na swojego bloga, ale nie prowadzę bloga
  tylko instagrama na którego chciałabym Cię z miłą chęcią zaprosić! :)
  mój ig: janaanastazja
  link: https://www.instagram.com/janaanastazja/

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne włosy i wygląd bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nienawidzę osób, które źle życzą innych. Ja zawsze cieszę się z czyjegoś szczęścia, ponieważ wiem jakie to ważne w życiu.
  http://inspirationforlife.byania.pl/ :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie już kilka osób zniszczyło i ściągnęło w dół, przez co nie jestem i nie będę szczęśliwa :(
  Jesteś śliczna ;*

  http://mylittlelifex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo mądrze napisane:) wyglądasz pięknie!
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 9. Każdy ma swoją definicję szczęścia i nikt nie powinien tego krytykować.
  Masz taki uroczy uśmiech

  OdpowiedzUsuń
 10. super zdjęcia, takie naturalne :) może obserwacja? ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo klimatyczny blog :D Może wspólna obserwacja ?

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwację i propozycję wejść w link :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo podoba mi się twój blog.Na pewno zagoszczę tu na dużej i zaobserwuje. ! Zapraszam do mnie http://wszystkoiiiinic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń


~Proszę, abyś zostawił w komentarzu adres swojego bloga. Łatwiej jest mi go skopiować, niż klikać w Twój profil. Jest to dla mnie większa wygoda ♥ :)